شرکت مهندسی نت گستران اِوانفعالیت خود را در زمینه‌ی طراحی و تولید محصولات پلیمری را با تکیه بر دانش روز مهندسین و کارشناسان متخصص و تجربه‌ی طولانی مدیران ارشد خود در حوزه‌ی تولید و بازرگانی در صنعت پلاستیک، از سال 1390 آغاز کرده است. این مجموعه با تجهیز کارخانجات خود به بهترین ماشین‌آلات ایرانی و خارجی، با افتخار نخستین و تنها تولیدکننده‌ی جعبه‌های نگهداری و حمل پلیمری (هاردکیس) در ایران و خاورمیانه است.
هزینه‌های بالای تامین ابزار و تجهیزات مورد نیاز در هر سازمان و کارخانه و کارگاه، نگهداری و مراقبت اصولی از آن‌ها را ضروری می‌سازد و کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری، نقش عمده‌ای در تعدیل هزینه‌های کلی سازمان‌ها دارد. نگهداری صحیح و مناسب تجهیزات، ابزارآلات و لوازم مصرفی نه تنها باعث سهولت دسترسی به آن‌ها در مواقع نیاز می‌شود، بلکه موجب کاهش هزینه‌های سرسام‌آور تهیه‌ی مجدد این ابزار و وسایل و افزایش عمر مفید، دوام، بازدهی و کارایی آن‌ها نیز می‌گردد. دغدغه همیشگی مدیران صنایع و کارخانجات مختلف تولیدی در حصول اطمینان از عدم خرابی و ورود آسیب به لوازم و تجهیزات مورد استفاده در مجموعه آن‌ها حین نگهداری و حمل و نقل، ما را بر آن داشت تا با تکیه بر شعار “ما از تجهیزات شما مراقبت می‌کنیم”، در مسیر تولید انواع جعبه‌های پلیمری گام نهیم. در این راستا، دستاورد منحصر به فرد این مجموعه که حاصل تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر مهندسان، مدیران و پرسنل این شرکت است، با عنوان “جعبه‌های پلیمری(هاردکیس)” برای نخستین بار در ایران و خاورمیانه به بازار عرضه گشت.
این جعبه‌های پلیمری با استفاده از مرغوب‌ترین پلیمرهای داخلی و خارجی، به روش “تزریق در قالب‌های یک‌پارچه” تولید می‌شوند تا از محتویات داخل جعبه در برابر نفوذ گرد و غبار و رطوبت محافظت کنند. هم‌چنین این شرکت با بهره‌گیری از ماشین‌آلات صنعتی در ظرفیت‌های متنوع، آمادگی تولید قطعات مختلف تا حداکثر وزن 14 کیلوگرم با استفاده از انواع مواد پلمیری از قبیل ABS, PP, PA, PS, PC, PVC, WOODPLAST و به‌صورت سفارشی را دارا می‌باشد. در راستای حداکثری نمودن محافظت از تجهیزات و ثابت کردن آن‌ها حین جا به‌جایی، این مجموعه “فوم‌های محافظ و نگهدارنده” را برای قرارگیری در داخل جعبه‌ها ارائه می‌دهد. این فوم‌ها متناسب با تجهیزات مدنظر و بنا به سفارش مشتریان در انواع مختلف EVA، کراس لینک یا سایر فوم‌های صنعتی قابل ارائه اند.